Zátiší s květy Dunlop Ronald Ossory

POPIS: Olej na plátně, rozměr 51 x 40,5 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: 1894 – 1973 Irský malíř a spisovatel, proslul olejomalbou nejen krajin, ale i portrétů a zátiší. Obecně své dílo podepisoval „Dunlop“, v důsledku čehož nebylo jeho křestní... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1894 – 1973 Irský malíř a spisovatel, proslul olejomalbou nejen krajin, ale i portrétů a zátiší. Obecně své dílo podepisoval „Dunlop“, v důsledku čehož nebylo jeho křestní jméno široce známé. Dunlopovy obrazy jsou vystaveny v Crawford Gallery v Corku , v Tate Gallery v Londýně, v Cheltenham Art Gallery & Museum i v National Portrait Gallery v Londýně .
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Nedražilo se
Číslo položky:18201
Žádné příhozy