Zátiší s melounem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 55 x 72,5 cm
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:10117
3 100 Kč 8. 4. 2020 19:47:35
3 000 Kč 6. 3. 2020 12:04:28