Zátiší s ovocem Signatura nečitelná
POPIS: Olej na plátně, rozměr 94 x 94 cm, rozměr včetně rámu 115 x 115 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
Aktuální cena: | 6 000 Kč |
Číslo položky:16287
6 000 Kč | 15. 11. 2022 19:37:42 | |