Zátiší s ovocem
Zátiší s ovocem
Zátiší s ovocem
Zátiší s ovocem
Zátiší s ovocem
Zátiší s ovocem
+ 1

Zátiší s ovocem Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 94 x 94 cm, rozměr včetně rámu 115 x 115 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Aktuální cena: 6 000 Kč
Číslo položky:16287
6 000 Kč 15. 11. 2022 19:37:42