Zátiší s ovocem Zimmermann Ernst

POPIS: Olej na lepence, rozměr: 50x 60 cm, rám poškozený
O AUTOROVI: Ernst Karl Georg Zimmermann * 24. 4. 1852, Mnichov (München), Německo (Germany) † 15. 11. 1901, Mnichov (München), Německo (Germany) malíř
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Číslo položky:15020