Zátiší s ovocem Randa Karel

POPIS: Olej na plátně, rozměr 79 x 59 cm, nerámováno, nesignováno. Obraz získán z rodiny autora
O AUTOROVI: 1912 - 1993 Žák malíře Čiháka. Poté studia na pražské akademii (1938; prof. M. Švabinský). Vytvořil množství obrazů z Podkarpatské Rusi, krajin, figurálních prací a kytic.... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1912 - 1993 Žák malíře Čiháka. Poté studia na pražské akademii (1938; prof. M. Švabinský). Vytvořil množství obrazů z Podkarpatské Rusi, krajin, figurálních prací a kytic.
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:12441