Zátiší s ovocem Diblík František Xaver

POPIS: Olej na lepence, rozměr 43,5 x 49,5 cm, výrazná krakeláž
O AUTOROVI: Narodil se 18. 10. 1887 v Nažlovicích u Sedlčan a zemřel 19. 1. 1955 v Praze. Byl žákem pražské akademie výtvarných umění, studoval u profesora H.Schwaigra. Byl československým... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 18. 10. 1887 v Nažlovicích u Sedlčan a zemřel 19. 1. 1955 v Praze. Byl žákem pražské akademie výtvarných umění, studoval u profesora H.Schwaigra. Byl československým legionářem a v listopadu 1919 po návratu do vlasti byl přidělen Památníku odboje. V Itálii navrhl plukovní prapory československých legií. V letech 1925-1943 se účastnil výstav J.V.U. v Praze a moravských městech. Maloval genry a podobizny. Tomanův slovník
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Číslo položky:9638