Zátiší s ovocem Kleinmondová Janovská Ludmila

POPIS: Olej na plátně Rozměry : 21 x 23,5 cm Rám mírně poškozen.
O AUTOROVI: Narodila se v Praze roku 1870. Studovala UMPRUM u prof. Schikanedera. Byla manželkou malíře prof. Janovského. Malovala květiny, květinová zátiší, ovoce a miniatury.
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 8 000 Kč
Číslo položky:8176