Zátiší s ovocem Boháč Vlastislav
POPIS: Olej na sololitu, rozměr 27 x 42 cm, signováno monogramem VB vpravo dole
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 500 Kč |
Číslo položky:7011
500 Kč | 7. 11. 2018 21:15:06 | |
400 Kč | 7. 11. 2018 20:48:39 | |