Zátiší s ovocem Boháč Vlastislav

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 27 x 42 cm, signováno monogramem VB vpravo dole
O AUTOROVI: (1922-2014) chemik a malíř. Malíř samouk a bojovník proti nacismu. Vlastním povoláním chemik jihočeské Madety, držitel několika patentů(sýr Lipno). Vystavoval jen velmi sporadicky,... zobrazit více >
O AUTOROVI: (1922-2014) chemik a malíř. Malíř samouk a bojovník proti nacismu. Vlastním povoláním chemik jihočeské Madety, držitel několika patentů(sýr Lipno). Vystavoval jen velmi sporadicky, stále o sobě a svém díle pochyboval a tak obrazy tajil, schovával ve svém ateliéru, i když to byla díla vcelku kvalitní. Tématicky se zabýval českou, zejména jihočeskou, krajinou, sady a zahradami, venkovskou architekturou, přímořskou krajinou se zálivy, přístavy a plážemi.
Vyvolávací cena: 400 Kč
Aktuální cena: 500 Kč
Číslo položky:7011
500 Kč 7. 11. 2018 21:15:06
400 Kč 7. 11. 2018 20:48:39