Zátiší s ovocem Reiter Gustav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 75 x 100, signováno vpravo dole G. Reiter, plátno poškozeno
Vyvolávací cena: | 800 Kč |
Aktuální cena: | 900 Kč |
Číslo položky:5320
900 Kč | 13. 9. 2017 19:22:18 | |
800 Kč | 10. 7. 2017 22:55:19 | |