Zátiší s ovocem a karafiáty
Zátiší s ovocem a karafiáty
Zátiší s ovocem a karafiáty
Zátiší s ovocem a karafiáty
Zátiší s ovocem a karafiáty
Zátiší s ovocem a karafiáty
+ 1

Zátiší s ovocem a karafiáty Laube Karel

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 45 x 40 cm, malba i rám poškozeno.
O AUTOROVI: Narodil se 19. 3. 1888 v Praze. Byl žákem v uměleckoprůmyslové školy v Praze u prof. Dítěte. Maloval krajiny, zátiší s květinami, ovocem a ptáky. Tvořil nejraději detaily... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 19. 3. 1888 v Praze. Byl žákem v uměleckoprůmyslové školy v Praze u prof. Dítěte. Maloval krajiny, zátiší s květinami, ovocem a ptáky. Tvořil nejraději detaily stromů, břízy na jaře a na podzim, kvetoucí třešně a jabloně, krajinné drobnomalby a pražská zákoutí. Jeho známá díla jsou například: Povltaví, Bělouš ve stáji. Tomanův slovník
Vyvolávací cena: 800 Kč
Aktuální cena: 1 200 Kč
Číslo položky:13156