Zátiší s ovocem a zvěří Maran Gustav Stanislav
POPIS: Olej na plátně, rozměr 70 x 100 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 200 Kč |
Číslo položky:6425