Zátiší s pomerančem Monogramista

POPIS: Olej na lepence, rozměr 24 x 13,5 cm, nově rámováno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:6630
1 800 Kč 13. 9. 2018 20:29:43