Zátiší s pomeranči a lahví Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 51 x 51 cm, rám silně poškozen
Vyvolávací cena: | 400 Kč |
Aktuální cena: | 400 Kč |
Číslo položky:6496
400 Kč | 19. 8. 2018 23:32:55 | |