Zátiší s ptactvem Libalt Gottfried - okruh
POPIS: Olej na plátně, rozměr 87 x 101,5 cm, poškozeno, rentoilováno , okruh Gottfried Libalt
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
Aktuální cena: | 18 500 Kč |
Číslo položky:18517