Zátiší s růžemi a hrozny Fischer Carl Holger

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 59,5 x 80,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: CARL HOLGER FISCHER (1885 - 1955) Dáský malíř, mezi jeho časté motivy patří kytice, zátiší, ale i figurální kompozice.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Číslo položky:12825