Zátiší s růžemi a ovocem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 67 x 97 cm
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 900 Kč
Číslo položky:12814
1 900 Kč 8. 6. 2021 15:24:58
1 800 Kč 9. 4. 2021 21:53:57