Zátiší s tetřevem Neznámý autor
POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 42 x 54 cm .Signováno Věšín 05
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 600 Kč |
Číslo položky:8774