Zátiší s tetřevem Neznámý autor

POPIS: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměry: 42 x 54 cm .Signováno Věšín 05
O AUTOROVI: Nezjištěny bližší informace
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Aktuální cena: 2 600 Kč
Číslo položky:8774