Zátiší s vázou Hála Zdeněk

POPIS: Olej na překližce, rozměr 34 x 43,5 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Zastoupen např. ve sbírkách Moravské galerie v Brně
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 900 Kč
Číslo položky:12677