Zátiší s vázou a jablky Nesignováno .
POPIS: Olej na lepence, rozměry: 27,5 x 54 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 100 Kč |
Číslo položky:9751
2 100 Kč | 12. 2. 2020 19:31:23 | |
2 000 Kč | 29. 1. 2020 11:02:35 | |