Zátiší s vejci Vlk Ferdinand
POPIS: Olej na plátně, rozměry malby: 25 x 40,5 cm, nesignováno. Získáno z ateliéru autora
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 2 400 Kč |
Číslo položky:14050