Zátiší se džbánem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr: 52 x 55 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:15018
1 500 Kč 12. 2. 2022 17:54:00