Zátiší se džbánem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry: 62 x 51,5 cm   nerámováno.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
S příhozem

12. 11. 2024 21:16:00
Číslo položky:20339
2 000 Kč 17. 9. 2024 10:13:47