Zátiší se džbánem Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměry: 62 x 51,5 cm nerámováno.
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 2 000 Kč |
12. 11. 2024 21:16:00
Číslo položky:20339
2 000 Kč | 17. 9. 2024 10:13:47 | |