Zátiší se slamákem Dvořák Bohuslav (Baťka)
POPIS: Olej na plátně 40,5 x 30,5. Obraz z malířova raného období z doby studií na akademii u Julia Mařáka. Nesignováno.
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
Aktuální cena: | 38 000 Kč |
Číslo položky:7365