Zátiší u okna - velký formát Dostalík Josef
POPIS: Olej na plátně, rozměr 74 x 119 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:9693
1 800 Kč | 11. 2. 2020 19:16:59 | |