Zátiší u okna - velký formát Dostalík Josef

POPIS: Olej na plátně, rozměr 74 x 119 cm, rám poškozen
O AUTOROVI: Akademický malíř z Olomouce, oblíbený moravský krajinář.
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Aktuální cena: 1 800 Kč
Číslo položky:9693
1 800 Kč 11. 2. 2020 19:16:59