Zbraslavská madona Konůpek Ivan

POPIS: Olej na dřevě, zlaceno plátkovým zlatem, rozměry: 90 x 64 cm. Zbraslavská madona (1350-1360), originál na posledním fotu je nyní umístěn v Národní galerii v Praze
O AUTOROVI: Český malíř
O AUTOROVI: Český malíř
Vyvolávací cena: 18 000 Kč
Aktuální cena: 21 000 Kč
Číslo položky:16676