Ze Slovenska Svoboda Jaroslav

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 50 x 70 cm, nerámováno
O AUTOROVI: O tomto autorovi nenalezeny žádné podrobnosti.
Vyvolávací cena: 1 700 Kč
Aktuální cena: 1 700 Kč
Číslo položky:11942
1 700 Kč 3. 2. 2021 00:42:52