Žehnání Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměry : 42 x 52 cm , s rámem: 57 x 69,5 cm. Dřevěný, řezaný rám
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky:12856