Zelená krajina Truhlářová Venda
POPIS: Olej na plátně fixováno na sololitu, rozměry: 51 x 41 cm. Nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
Aktuální cena: | 1 800 Kč |
Číslo položky:9906
1 800 Kč | 12. 2. 2020 19:11:28 | |