Zelený les - velký formát Benedikt Václav

POPIS: Olej na plátně, rozměr 100 x 100 cm, nerámováno
O AUTOROVI: Narodil se 10.7.1952 v Plzni Studiu malby se věnoval soukromě u prof. J. Patery. Jeho díla se řadí do okruhu lyrické malby. Věnuje se nejen malbě, ale i grafickým technikám... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 10.7.1952 v Plzni Studiu malby se věnoval soukromě u prof. J. Patery. Jeho díla se řadí do okruhu lyrické malby. Věnuje se nejen malbě, ale i grafickým technikám a knižní ilustraci. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Aktuální cena: 6 400 Kč
Číslo položky:16765