Žena Krbálek Pavel

POPIS: Olej na sololitu, rozměr 15 x 80 cm, nerámováno, majitel získal obraz přímo od autora
O AUTOROVI: 1928 - 2015 Narodil se v Miroslavi u Znojma. Studoval UMPRUM u prof. Stefana. Studijné stáž absolvoval v Berlíně. Ve své tvorbě se věnoval plastice a také šperkům. Žil a... zobrazit více >
O AUTOROVI: 1928 - 2015 Narodil se v Miroslavi u Znojma. Studoval UMPRUM u prof. Stefana. Studijné stáž absolvoval v Berlíně. Ve své tvorbě se věnoval plastice a také šperkům. Žil a vyučoval ve Švýcarsku, kam emigroval. Po roce 1989 žil střídavě v Čechách. Jeho díla jsou zastoupena v řadě sbírek, mj. v NG v Praze.
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Aktuální cena: 2 000 Kč
Číslo položky:18416
2 000 Kč 10. 9. 2023 16:48:54