Žena
Žena
Žena
Žena
Žena
Žena
+ 1

Žena Hampl Petr

POPIS: Litografie, rozměr listu 50,5 x 73,5 cm, volný list
O AUTOROVI: Narodil se 9.10.1943 v Praze. Studoval na SUŠP v Praze, na pražské Akademii výtvarného umění u V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Začínal kompozicemi v duchu fantaskní malby,... zobrazit více >
O AUTOROVI: Narodil se 9.10.1943 v Praze. Studoval na SUŠP v Praze, na pražské Akademii výtvarného umění u V. Tittelbacha a L. Čepeláka. Začínal kompozicemi v duchu fantaskní malby, v sedmdesátých letech se obrátil k tématice rodin, žen a dětí. Zabývá se i restaurování. (Výtvarné centrum Chagall)
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:19295