Žena držící mísu s ovocem Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 78 x 62,5 cm. Podle Tiziana Vecellia
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
Aktuální cena: | 9 000 Kč |
Číslo položky:19445