Žena držící mísu s ovocem Nesignováno .

POPIS: Olej na plátně, rozměr 78 x 62,5 cm. Podle Tiziana Vecellia
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 9 000 Kč
Číslo položky:19445