Žena na mořském útesu Komínek Rudolf
POPIS: Olej na plátně, rozměr 49 x 69,5 cm, řezaný rám poškozen
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
Aktuální cena: | 20 500 Kč |
Číslo položky:16956