Žena na mořském útesu Komínek Rudolf

POPIS: Olej na plátně, rozměr 35 x 50 cm, nerámováno
O AUTOROVI: 8. března 1885 Praha – 29. ledna 1959 Byl český akademický malíř, restaurátor a ilustrátor. V letech 1902-1906 studoval na pražské Malířské akademii u profesora Hanuše Schwaigera.... zobrazit více >
O AUTOROVI: 8. března 1885 Praha – 29. ledna 1959 Byl český akademický malíř, restaurátor a ilustrátor. V letech 1902-1906 studoval na pražské Malířské akademii u profesora Hanuše Schwaigera. Maloval portréty a ženské akty. Ilustroval zejména knihy pro mládež, pro nakladatelství v Praze. Zabýval se restaurováním starých obrazů ve šlechtických palácích a zámcích, Restauroval rovněž obrazy v několika pražských kostelech a dalších místech. Vystavoval svá díla opakovaně v Rubešově a v Součkově galerii v Praze.
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Číslo položky:19905