Žena s dětmi Navrátil Josef Matěj
POPIS: Olej na plátně, podloženo dřevem, rozměr ve výřezu 38,5 x 19,5 cm + pasparta a rám, zaskleno, nesignováno, rám poškozen. Na zadní straně přípis Jiřího Karáska ze Lvovic a razítko Karáskovi galerie.
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
Aktuální cena: | 4 600 Kč |
Číslo položky:6507