Žena s kapesníčkem Nesignováno .

POPIS: Olej na dubové desce, rozměr 34 x 29 cm. Portrét z období biedermeieru. Vzadu štítek s údajem o tom že obraz restauroval Rudolf Krása (1888-1975)
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 1 400 Kč
Číslo položky:5513