Žena s knihou Nesignováno .

POPIS: Akvarel na papíru, rozměry : 17 x 13 cm
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:10281
1 600 Kč 20. 2. 2020 21:08:19
1 500 Kč 19. 2. 2020 16:48:36