Žena s knihou Signatura nečitelná

POPIS: Olej na plátně, rozměr 65 x 52,5 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Číslo položky:16444