Žena s košíkem a hráběmi Netal Josef

POPIS: Olej na lepence, rozměr 33 x 43,5 cm, signováno vlevo dole Jos. Netal
O AUTOROVI: * 31.8.1880 Klatovy (Klatovy) + 1.5.1952 Klatovy (Klatovy)
Vyvolávací cena: 500 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:5522