Žena s loknama Nesignováno .

POPIS: Akvarel na papíru, ovál ve stříbrném rámečku, rozměry : 9 x 6,5 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Aktuální cena: 1 500 Kč
Číslo položky:10288
1 500 Kč 19. 2. 2020 16:49:32