Žena s náhrdelníkem Nesignováno .

POPIS: Olej na lepence, rozměry : 56 x 43 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: 700 Kč
Aktuální cena: 700 Kč
Číslo položky:16785
700 Kč 5. 2. 2023 12:20:24