Žena s tygry Dalí Salvador
POPIS: Litografie / ruční papír, velikost tisku 45 x 35,8 cm, signováno vpravo dole v kameni, vlevo dole číslováno,nerámováno, volný list
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
Aktuální cena: | 8 600 Kč |
Číslo položky:6306