Žena u studny Maixner Petr

POPIS: Akvarel, rozměr ve výřezu 23 x 38 cm, zaskleno, signováno ze zadní strany
O AUTOROVI: 1831 - 1884
O AUTOROVI: 1831 - 1884
Vyvolávací cena: 600 Kč
Aktuální cena: 1 600 Kč
Číslo položky:10837