Žena v bílé halence Bílek Alois
POPIS: Olej na lepence, rozměry : 42 x 34 cm, nerámováno
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
Aktuální cena: | 10 100 Kč |
Číslo položky:11285