Žena v červeném Nesignováno .
POPIS: Olej na plátně, rozměr 97 x 79 cm, malba poškozena, nerámováno
Vyvolávací cena: | 500 Kč |
Aktuální cena: | 1 200 Kč |
Číslo položky:5613